Megoldott

Rendszám nélküli autó

Elszállítására váró autó.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kvassay Jenő út 1

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én akárhogy kerestem, nem találtam. Ahol áll(t), ott kerítés is van, de azon belül sem láttam sehol, szerintem mehet megoldottra.
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    még ott van?
  • Buda Pest visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Megkeresésére válaszolva mellékelem Felügyeletünk tájékoztatását.

    Tisztelettel:

    Ferencvárosi Közterület-felügyelet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • saját célú pálya hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes Ferencvárosi Közterület-felügyelet már intézkedett az autó ügyében.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Buda Pest bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére