Megoldott

Rendszám nélküli tragacs .

Elhagyott autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tábornok u. 20b

Hozzászólások

  • Buda Pest hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Járókelő!!!!
    Ez gyors volt!
    Ma még is lepődtem , mikor hűlt helyét találtam. ;)
  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, lila színű Opel, elszállítás ideje és helye: 2019. 07.04. 12:50 perc, Budapest, XIV. kerület,Tábornok utca 20/B szám elől. (Tárolás:Total-Kár Kft. 1105 Budapest, Keresztúri...
  • S R hozzászólt a bejelentéshez.

    állítólag intézkednek. egy hónapja ez már a második bejelentés ezzel a ronccsal kapcsolatban itt a járókelőn - a hivatal nem csinál semmit, pedig intézkedést ígértek.
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Buda Pest bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére