Megoldott

Konténer a kerékpársávon

Anonim Járókelő

Hova máshova is rakták volna, mint a kerékpársávra... Az adott helyen ez rávezet a járdára. A hely pedig a Bogdánfy Ödön utca Irinyi József utca felőli végénél van a Petőfi híd irányú oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A lényeg, hogy elszállításra került... azzal hogy tudjuk a választ, hogy ki és miért pont oda rakta le nem jutunk előre.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami hiba lehetett a képpel vagy a telefonnal, hogy olyan kicsi lett; álljon itt újra, nagyban.

    Azóta elszállításra került, de azért várom az illetékes válaszát, hogy ki és miért pont oda rakta le...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Hiányzó szerszámok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére