Megoldott

Otthagyott csúszásmentesítő anyag a kerékpárutakon

A kerékpárutakra Budapest szerte télen kiszórt csúszásmentesítő anyagok nem lettek letakarítva a csúszós időszakok elmúlásával.
Valamennyi helyen csúszásveszélyes az apró morzsalékokból álló anyag az útfelületen, de különösen balesetveszélyes a Rákóczi híd budai kerékpáros lehajtójánál, ahol a zúzalékkal teli kanyarral lehet a hídról a lejönni.
Máshol, pl a Szilágyi Erzsébet fasoron a Szél Kálmán tér és a János kórház között ugyanez az anyag teljesen összemossa az egyébként is rosszul látható megkülönböztető színt, amely a bringagyalog gyalogosok és kerékpárosok részére elkülönített területét jelöli, és "jótékonyan" elrejti a felfestett kerékpáros piktogramokat is.
Kérjük a maradék anyagok letakarítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Marietta!
    Az út letakarítása megtörtént. (Bár szerencsére otthon én nem így takarítok...)
    Este készül fotó, és feltöltöm.
  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Még fotót nem érdemes küldenem, de a probléma orvosolása tényleg elkezdődött.
    A hídon, és a pesti oldali felhajtón a síkosságmentesítő anyag össze lett gyűjtve, jelenleg a budai oldalon a felhajtó tet
    ...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szilvia! Kérem, ha újra arra jár, küldjön új fotót ezen a linken http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4819/otthagyott-csuszasmentesito-anyag-a-kerekparutakon/frissites
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a kerékpárutak megtisztítását, tavaszi takarítási ütemtervünknek megfelelően, március 15-e után megkezdtük és a kapa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hat ez most konkretan csuszasnovelo anyagkent funkcional, nagyon veszelyes, ha valaki veszi eszre idoben.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Roncs bicó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Salak a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére