Válaszra vár

Széll Kálmán téri látszóbeton felületek graffizése

Anonim Járókelő

A növénykazetták a padok mellett egyre inkább graffitivel szennyezettek, véleményem szerint könnyedén letakarítható lenne. Ha meg nem takarítható, a felület impregnálása lenne/lett volna szükséges, hogy ilyen ne fordulhasson elő. Sajánlattal látom az egész tér folyamatos állagromlását.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy Fővárosi Önkormányzat tulajdona, Főkert Zrt. kezelése
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-beje...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "II. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a Széll Kálmán tér takarítása, valamint graffiti
    mentesítése nem tartozik Társaságunk illetékességébe.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Z...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közrend"-ról "Graffiti"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére