Megoldott

Új ház, Régi rom

Évek óta egy romépület áll a Márton utca elején. Mellette, mögötte két új épület is van.
Innen, a romos épületből pedig rovarok árasztják el a területet.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Somogyi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen látható utcai romokat már eltakarították. Köszönet. Az építési palánk is ott van.
    Várom a további javításokat, és a svábbogarak kiirtását.
    De jó lenne ott egy zöld területet kialaítani!
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Panaszos!

    Figyelemfelhívását köszönjük. Az Ön által lefotózott területet pontosan be tudtuk azonosítani, lévén, hogy jelenleg is folyamatban lévő ügyről van szó. A telken állt irodaépület ré
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Somogyi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A romos ház a Márton utcában, a páratlan oldalon van, de a térképen a 9. kerületi Márton utcát nem tudtam bejelölni. Szerepel Márton St, (Straße vagy street), de így sem tudtam bejelülni.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Somogyi Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vigh Zsuzsanna
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mártírok útja / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lechner Ödön szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére