Megoldott

Konténer a bicikliúton

Bogdánfy úton lévő biciklisávra rátettek egy konténert így a biciklisáv használhatatlan. Pont oda tették ahol a sáv felkanyarodik a járdára. Ha egyenesen megy tovább a biciklis akkor szabálytalan mert a járdán megy a bicikliút.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Hiányzó szerszámok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére