Megoldott

Eldugult csatorna és szemét az Egyetem mellett!

Probléma tárgya: csatornázás és köztisztaság

A Bezerédi utca és Csokonai utca sarkán, az Óbudai Egyetem Mérnöki karának közvetlen szomszédságában el van dugulva szeméttel a csatorna, fekália van az utcarészen több helyen. Használt műszaki cikk szemét a járdára van kirakva, noha a sarkon van egy kuka, az is lesúlytó állapotban!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt Bezerédi utca takarítását, a járdára kitett hulladék elszállítását és az oldalbeömlős-vízn...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Boda Judit!

    Köszönjük bejelentését. A víznyelőt kitisztították munkatársaink.
    Az utcai hulladékokkal kapcsolatosan nem a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. az illetékes.

    Tisztelettel:
    Bátor...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Boda Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kallódó oszloptalp

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Déri Miksa utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére