Megoldott

Memento

Évek óta ott áll egy lebontott épület.
Valószínű, de lehet, hogy tévedek, az egykori hűtőház maradványa.
A területeten most parkoló üzemel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tóth Kálmán u. 8-10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Somogyi Katalin!
    Nem téved, az Ön által lefotózott rom valóban a régi Mirelit-üzem épületének maradványa. A bontásra építésügyi hatóságunk adott ki bontási engedélyt, majd kérelemre meghossza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést elküldtük az V. Kerületi Építésügyi és Örökségvédelmi Hivatalnak, mint építésfelügyeleti hatóságnak. (V. ker-hez tartozik az egész pesti oldal.a 343/2006 (XII. 23.) Korm rendelet mellékl...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Somogyi Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizcsap elzárva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Bakáts tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bársony Judit
    Illetékes: Budapest Közút
    Hajóállomás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére