Megoldott

Apro törmelékek az útburkolaton

FRISSÍTÉS 2019.08.21.:

Ezen a helyen újra elkezdődött az apró kavicsos törmelékesedés.

-----

A Kassák Lajos és Klapka utca kereszteződésében a Róbert Károly körút felé vezető oldalon az enyhén kanyarodó kerékpár sávban valamilyen apró törmelékes kavicsos szennyeződés van. Könnyen ki sodrodik rajta a kerékpár ha nem figyel a kerékpáros.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 63

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín megtisztítást
    munkatársaink augusztus 30-án elvégezték.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.

    https:/...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kassák Lajos és Klapka utca kereszteződésében a Róbert Károly körút felé vezető oldalon az enyhén kanyarodó kerékpár sávban valamilyen apró törmelékes kavicsos szennyeződés van. Könnyen ki sodrodik rajta a kerékpár ha nem figyel a kerékpáros."-ról "FRISSÍTÉS 2019.08.21.: Ezen a helyen újra elkezdődött az apró kavicsos törmelékesedés. ----- A Kassák Lajos és Klapka utca kereszteződésében a Róbert Károly körút felé vezető oldalon az enyhén kanyarodó kerékpár sávban valamilyen apró törmelékes kavicsos szennyeződés van. Könnyen ki sodrodik rajta a kerékpár ha nem figyel a kerékpáros."-ra.

  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a helyen újra elkezdődött az apró kavicsos törmelékesedés.
    Lehetséges hogy az út javításnál használt anyag vagy technologia nem volt megfelelő?
    Szeretném kérni ennek a hibának a helyszíni felmér...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín takarítását
    elvégeztük.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonprofit Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    Köszönjük levelét!

    Az utak takarítása az FKF Zrt. illetékessége. Kérem, a bejelentést szíveskedjen illetékességből részükre továbbítani.

    Tisztelettel,

    Sebeszta Attila
    divízi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, July 2, 2019 3:25 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Sub...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő :) Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére