Megoldásra vár

Rendszám nélküli autó a San Marco utcában

Se elől, se hátul nincs rendszám ezen a Suzukin.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, San Marco u. 57

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli törött autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Orbán Balázs út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére