Megoldatlan

Illegális hirdetések

A probléma sajnos nem csak a X. kerületre korlátozódik, hanem a főváros összes kerületét érinti. Alig található olyan lámpaoszlop, közlekedési tábla pózna és egyéb műtárgy ami ne lenne tele ragasztgatva vadplakátokkal.
Rendkívül ízléstelen és szemet bántó ezáltal a városkép.
A Fővárosnak már ideje lenne egy olyan jogszabályt alkotni amivel hathatósan felléphetnének a hirdetők és a vadplakát ragasztók ellen.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Zoltán. Nem tudtam a visszajelzése alapján egyértelműen eldönteni, hogy megoldottnak tekinthető a jelzett probléma, vagy továbbra sem született megnyugtató megoldás.
  • Tóth Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szabolcs!

    Ebben az ügyben annyi előrelépés történt, hogy a X. kerületben jelenleg már jóval kevesebb illegális hirdetmény van kiragasztgatva az oszlopokra, mint néhány évvel ezelőtt. Ennek az...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/478/illegalis-hirdetesek/frissites...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A teljes Újhegyi lakótelepre és környékére (Sibrik M.u., Mádi u., Maglódi u.)is ráférne egy alapos plakát mentesítés, mert az oszlopok lassan nem látszanak ki a ráaggatott papírcetliktől, hírdetésektől.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Betontömbök a sínek mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sírkert út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyalog utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Növényi eredetű hulladék kupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére