Megoldott

Beszakadt útburkolat

A XII. kerületben az Alsó Svábhegyi út 18 előtt egy 20 centis lyuk van az útfelületen, ami elég mély is. Valami víz kimoshatta és beszakadt. Elég veszélyesnek tűnik.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alsó Svábhegyi út 19

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!

    A probléma megoldódott, nagyon szépen köszönjük!
    Tibor
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, July 16, 2019 5:16 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Su...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő,
    Csatoltam a szükséges képet, bár már úgy látom, hogy felfedezték a problémát.
    Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Krizsanóczi Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar Jakobinusok Tere (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz minőségű út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar Jakobinusok Tere (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére