Megoldott

Le kell mosni

Kérem, szíveskedjenek lemosni a gyűlölködő firkát!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 12b

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen munkatársaink
    helyreállították az edény állapotát.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.

    JAROKELO-B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefirkált aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti (Szabadság híd, Pest)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére