Megoldott

Rendszám nélküli autó

Tisztelt járókelők a mai napon vettem észre Csepelen a XXI.kerületben lévő parkoló autót hogy rendszám nélkül ott van hagyva a parkolóban ami sok olyan autónak a helyét foglalja akik parkoló helyet keresnek mert ez az autó csak a parkolót foglalja az olyan autósok elől legyenek szívesek el szállítani a felesleges autót Ady Endre úti Lidli után taláják

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ady Endre út 26

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs már ott
  • Ádám Kiss visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:2122/024-137/19

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedtünk.

    Budapest 2019.06.24.

    Tisztelettel : Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő

    2019-06-17 22:23 időpontban Járókelő.hu ezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére