Megoldott

Karácsonyfa kontra Húsvét :)

Úgy tűnik a karácsonyfa kontra Húsvét csatát a karácsonyfák fogják nyerni, hála a köztisztaságot igen kedvelő lakosság egy részének.
Igaz a Húsvét eleve hendikeppel indult, mert meglehetősen korán jönnek a nyulak idén, de a bemutatott fák meg meglehetősen régen kint hevernek, amint azt állaguk is mutatja...
(Fellelési hely cca. a 116-al ferdén szemben...)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy a jelzett fenyőfák és zöldhulladék nem a kerítésen belül, hanem kívűl voltak! Ezért gondolom, hogy az közterületnek minősül.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Idézet: "Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő terület nem Társaságunk kezelésében van, azt az önkormányzat kerítette be, ahonnan dolgozóik a fenyőfát már elszállították.
    Kérj...
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő terület nem Társaságunk kezelésében van, azt az önkormányzat kerítette be, ahonnan dolgozói...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket a fenyőket -furcsa módon- elvitték...
    A területen nincs más zöldhulladék sem...
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már kezd izgalmas lenni a hajrá... karácsonyfa kontra Húsvét.....
    A megsárgult fa változatlanul, mondhatnám kitartóan a helyén!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket a fákat sem vitték el...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a Dembinszkyn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon hangos fémkukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére