Megoldott

Építési hulladék a kerékpárúton

Tisztelt Illetékes,

az Alkotmány utca 21 előtt az építési törmeléket részben a kerékpárútra pakolták.

Kérem szólítsák fel a vállalkozót, hogy rendezze összébb a hulladékot, hogy ne lógjon rá a kerékpár sávra.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Alkotmány u. 21

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A kerékpárútra is pakolt építési törmeléket az Alkotmány utca 21. szám elől már elszállították.

    Kérem tájékoztatásunk szíves alfogadását.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "V. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, July 12, 2019 12:11 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Su...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére