Megoldott

Játszótér burkolatát megrongálták, balesetveszélyes

Bp. XIV. Füredi úti lakótelepen található Újvárosparki Kis Játszótér rugalmas burkolatát feltehetőleg megrongálták. Kérnénk a balesetveszélyessé vált lapok javítását, cseréjét illetve a játszótérre biztonsági kamera felszerelését

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újváros park 4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a segítséget, a burkolatot nyár folyamán kijavították, az ügy lezárható.
  • Oláh Márk visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00047526 azonosítószámú bejelentésével kapcsolatban az
    alábbi megállapításokat tesszük.

    Tájékoztatjuk, hogy a szóban forgó játszótéren található meghibásodott...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Oláh Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére