Megoldásra vár

Graffiti, már megint…

Tiszelt Illetékes!
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan intézkednek amikor a Lánchídat graffitizik össze! A probléma sajnos újra fennál. Kérem, hogy a híd (és a város) kinézetét jelentősen romboló graffitiket soron kívül távolítsák el!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi Chain Bridge

Hozzászólások

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink rögzítették a bejelentésben megjelölt
    graffiti mentesítési feladatot. Amint lehetséges beütemezik a firka
    eltávolítását....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére