Megoldásra vár

Áruszállítás

Anonim Járókelő

A Ráday utca ezen részén rendszeresen állnak meg az áruszállítók az úton, mivel máshol nem igen tudnak. Így viszont áll az egész utca, közben a motorosok és biciklisek a járdákon kerülnek a gyalogosok között. Ez itt a Mátyás utca sarok, innen kb 20méterre vannak parkolóhelyek a teraszok után, nyugodtan meg lehet szüntetni kettőt, hogy szerencsétlen áruszállítóknak legyen hol megallni és ne szivassák a többi közlekedőt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ráday u. 24

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX., Ráday utca több szakaszán is korlátozott a forgalom, így egy adott időszakban nem hajthatnak be oda a gépjárművek. Sajnos a járművezetők ezt nem veszik figyelembe és rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Molnár Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem az a szakasz, ahová behajtani tilos (kivéve talán reggel, éppen az áruszállítás miatt?)?
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére