Válaszra vár

Jelzőlámpa fényterelő

FRISSÍTÉS 2019.09.13.:
Sajnos leesett megint a fényterelő.

-----------------------

Hiányzik a fényterelő.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Izabella u. 9

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Leesett.
  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Hiányzik a fényterelő."-ról "FRISSÍTÉS 2019.09.13.: Sajnos leesett megint a fényterelő. ----------------------- Hiányzik a fényterelő."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos leesett megint a fényterelő.
  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ilyen.
  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VII. Wesselényi utca - Izabella utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére