Megoldott

Budafoki pincészetek iparvágány

A régi 43-as villamosvonalból kiágazó Budafoki pincészet iparvágány maradványa egy fertő, szeméthalmok vannak odahordva, talán patkányok is vannak ott. Elég senki földjének tűnik az egész környék. Ki kellene takarítani azt egészen a pince nyílásig.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Vastagh Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Update:
    Tegnap jártam erre, most éppen teljesen jó állapotban van, ki van takarítva.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként ha patkányok vannak az a környék lakosságára is EGÉSZSÉGÜGYI KOCKÁZAT !!!!!!!!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Anno még üzemelt az iparvágány mindig rend volt = > most meg mindenki szarik mindenre !!!!!
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát lehet, hogy az iparvágányt kitakarították, de a zöld felületen ugyanazon a szeméthalmazokat véltem ma felfedezni a vonat ablakából. Valamikor elmegyek oda személyesen lefényképezni.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Tájékoztatom, hogy a Budafoki pincészetek iparvágányt kitakarították.

    Üdvözlettel,

    Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzat
    Városfejlesztési és - üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A tegnapi napon a szemét még mindig ott volt.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére 2013. június 17-én küldött észrevételt (474).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy megkeresését a vasú
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (474)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A csatolt fo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma láttam, semmi sem történt azóta.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A XII. kerületi önkormányzat tájékoztatása szerint a terület magántulajdonban van, a tulajdonos ígéretet tett, hogy 8 napon belül kitakarítja az érintett területet.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Egy nagyobb szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Sörgyár (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére