Megoldott

Eltűnt a kivéve kerékpárral kiegészítőtábla

Eltűnt a kivéve kerékpárral kiegészítőtábla, valamint a behajtani tilos tábla össze van firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kvassay Jenő út 1

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, a kiegészítő tábla pótolva, a megrongált tábla cserélve.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására, valamint pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BU
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére