Megoldatlan

Szemétlerakó a Dombóvári úti vasúti töltésnél

A Dombóvári út és a vasúti töltés közötti fűsáv tele van eldobált szeméttel, kábeldarabokkal. Ezen felül a Budafoki út feletti vasútihoz közeli részén lévő betonbunker (célja számomra ismeretlen) is tele van dobálva szeméttel, mivel oldal nyitott - így vonzó kuka-szerepben tűnhet fel egyeseknek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma néztem meg újra a betonbunkert, továbbra is tele van szeméttel (vagy ugyanazzal, mint eddig, vagy ha kitakarították is, azóta újabbakat dobáltak bele..) Egyébként a környéke is meglehetősen szemetes.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha időközben összeszedik a szemetet, jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4734/szemetlerako-...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4734/szemetlerako-a-dombovari-uti-...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2015. március 21-én továbbított észrevételt (4734).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Do
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére