Megoldatlan

Kidöntött parkolószegély

Az elmúlt hónapokban a képen látható padkakövek egyre jobban széttöredeztek.

Kérem szépen a parkoló szegélyének rendeltetésszerű helyreállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Hartyán köz 2-4

Hozzászólások

  • XV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Szia Endre!
    Az esettel kapcsolatos blogposztunk (http://bit.ly/15kervalasz) és az önkormányzat munkatársával történt személyes egyeztetés folyományaként az alábbi levet kaptuk a jegyzőtől. Hamarosan s...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Kedves Bejelentőnk!
    Az idén januárban a XV. kerületi Önkormányzattal történt személyes találkozónk és egyeztetésünk óta azon dolgoztunk, hogy választ adjon a kerület a felhasználóink bejelentéseire. A
    ...
  • XV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Szabó Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    Tettem fel egy 2014-es Google Maps Street View képet:
  • Szabó Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Annamária,

    Mit értetek KÖRNYEZETE alatt?

    Képen lévő koordináta nem elég pontos a beazonosításhoz?
  • H. Annamária hozzászólt a bejelentéshez.

    "Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma KÖRNYEZETE is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Szabó Endre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére