Megoldott

Meg rongált kuka

Tisztelt járókelők a mai napon a XX.adik kerületben a Temesvár utca busz megállóban a kukát össze firkálták és a kuka száját meggyújtották ami el csúfítja a buszra váró utasok várakozás ezért szeretném kérni hogy minél hamarabb orvosolják ezt a problémát meg köszönném

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Temesvár u. 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink megvizsgálták a bejelentésben
    megjelölt problémát és megállapították, hogy a rongálás mértéke nem
    indokolja az edény cs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére