Megoldatlan

Margitszigeti probléma

FRISSÍTÉS 2019.06.12.
"A következő kérdés, hogy ki dönthet nagyobb kapacitású kukák kihelyezéséről."

---------

Két szemetest fényképeztem le, de csak példának, mert sajnos általános látvány főleg a parthoz közel. A szemetesek biztosan kicsik a nyár esti forgalomhoz, és ugyan én az embereket is hibáztatom ezért a látványért, de mindenféleképpen bőviteni kéne a kapacitásokat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 142463/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-75234/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Két szemetest fényképeztem le, de csak példának, mert sajnos általános látvány főleg a parthoz közel. A szemetesek biztosan kicsik a nyár esti forgalomhoz, és ugyan én az embereket is hibáztatom ezért a látványért, de mindenféleképpen bőviteni kéne a kapacitásokat."-ról "FRISSÍTÉS 2019.06.12. "A következő kérdés...

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Számomra mondjuk fura, hogy a szemetesek ürítésével miért a F. Kertészeti N. Zrt. foglalkozik, de ez csak zárójeles kérdés, mert nyílván nem rajtuk múlik. A munkájukat ezúton is köszönöm. A következő...
  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00047263 számú bejelentésre az a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    De valaki végül mégis fölveszi a kuka melletti szemetet is. Feltételezem az aki a kukát üríti. Az kinek lehet a feladata?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú
    Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület
    takarí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A Margitszigeten a FŐKERT az illetékes.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Tele van szeméttel az erdő és környéke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kapocs utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidobott fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére