Megoldott

Buszmegállóban parkolás

Tisztelt illetékes közterület felügyelet!
A 9-es busz Kőbánya irányú Jászai Mari tér buszmegállóban rendszeresen szabálytalanul parkolnak, emiatt a buszok nem tudnak rendesen beállni a megállóba. Kérem a területet többször ellenőrizni szíveskedjenek.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 5

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére