Megerősítésre vár

Kiszáradt fák

Tisztelt Illetékes,

2017-ben jeleztem az alábbi bejelentésben, hogy a XI. kerületi Bogdánfy úton van néhány kiszáradt fa. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/23484/kiszaradt-fak-a-bogdanfy-uton

Sajnos ezek cseréje nem történt meg, így kérném, hogy a Bogdánfy út jobb oldalán a Budafoki út felé, telepítsék újra a kiszáradt fákat.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 5

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00047197 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhalt, törött facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fák öntözése Móricz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz A
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Szent Gellért rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére