Megoldatlan

Kiszáradt fák a Bogdanfy úton

3-4 darab kiszaradt fa talalhato a Bogdanfy ut jobb oldalan a Budafoki ut felé. Cserelni kellene oket.

Probléma helyszíne
Budapest Bogdánfy u. 5a

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a fák még mindig nem lettek cserélve, ugyanolyan szárazok. Egy éven már bőven túl van a bejelentés, csinálok egy új bejelentést. :(
  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos mostanában nem járok arra. Ha valaki esetleg megtudná nézni az jó lenne. :)
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Fülöp Balázs visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére