Válaszra vár

Rozsdás korlát

Kérném szépen a rozsdás korlát festését vagy cseréjét. Nagyon szépen köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Meténg utca

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Csatoltan megküldöm a Főpolgármesteri Hivatal által küldött érkeztetést bejelentésükkel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Szász József osztályvezető megbízásából

    Bajorné Vágó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-79206/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Bándi Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó betű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Híd alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Három kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Lavotta utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére