Megoldott

Hiányzó fényterelő

Kérem, hogy pótolják a fényterelőt.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 30/C

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták.
    Köszönjük.
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Sibrik Miklós út 30/C előtt észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére