Megoldott

Hetek óta áll tilosban 3 autó

Anonim Járókelő

3 autó hetek óta minden hétköznap reggeltől estig tilosban parkol az
"Ürömi utcai buszmegállóban" (65, 65A, 165, 29, 111 buszok járnak itt Kolosy tér irányába) avagy mellette a járdán, mint az a képen is látható.

A környéken fizetős a parkolás, az autók tulajdonosai minden bizonnyal így szabálytalanul próbálnak spórolni, de ez mind a buszforgalmat, mind a gyalogosokat is zavarja.

Az egyik autó alatt rendszerint szokott lenni egy furnér-lap is, ha jól láttam olajos volt, feltételezhetően a célja hogy az autóból csöpögő olajat valamennyire felfogja, ez részben dicséretes mert legalább próbálkozik, de inkább szerelőhöz vinné mert környezetszennyező.

Lényeg a következő, kérem nézzenek utána az esetnek, akár több nap is visszatérve, figyelmeztetést, felszólítást követően változtatnak-e a szokásukon és arra kijelölt helyen parkolnak-e a jövőben, szükség esetén bírsággal vagy az autó elvontatásával kérem éljenek. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ürömi utca

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy már többször szankcionálta a Városrendészet és ez után is fogják ellenőrizni
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Váro...
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Én is csak egy felhasználó vagyok, de teljesen jogos, jó lenne, ha lehetne szerkeszteni a képeket/hozzászólásokat legalább addig amíg nem kerül elküldésre az illetekes felé.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő András, nagyszerű lehetőség lenne ilyen szempontból (is) a képek online szerkesztésének, törlésének lehetősége, javaslom felvenni a fejleszteni valók listájára. :)
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tudtommal kommentben is szükséges a rendszám kitakarása.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utóbbi napokban ez a SK rendszámos autó van ott elakadásjelzővel, érem én hogy elakad, na de minden nap és órákig, az azért mégis csak fura, nincs erre valami szabály, ha illetéktelenül használja v...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Tisztelt Le Marietta!

    Mellékelten megküldjük tárgyi számú levelünket.

    Tisztelettel

    Ügyviteli Osztály
    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet
    [Leírás: Leírás: cid:image001.jpg@01D4D9A4.005DD3C0]
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    de sajnos tegnap és ma is ugyanott álltak
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már láttam is mindkettő szélvédőjénél 1-1 papírt, remélem ez annak a jele hogy kaptak egy hivatalos figyelmeztetést. Kíváncsian várom elég meggyőző-e, jövőhét folyamán jelzem sikerrel járt-e az akc...
  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemaradt fotók is
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére