Megoldott

Karácsonyfa

FRISSÍTÉS 2019.07.04

Még mindig ott van a fa. (kép a kommentek között)

----
KIEGÉSZÍTÉS 2019.06.27.

A fa a Hűvösvölgyi út 10. számmal szemben van.

----
Tisztelt Illetékes!

Kérem, hogy gondoskodjanak a Hűvösvölgyi út melletti zöldsávba kihelyezett karácsonyfa elszállításáról!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 8

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a fenyőfát
    munkatársaink elszállították.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "KIEGÉSZÍTÉS 2019.06.27. A fa a Hűvösvölgyi út 10. számmal szemben van. ---- Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy gondoskodjanak a Hűvösvölgyi út melletti zöldsávba kihelyezett karácsonyfa elszállításáról! Tisztelettel, Szász László"-ról "FRISSÍTÉS 2019.07.04 Még mindig ott van a fa. (kép a kommentek között) ---- KIEGÉSZÍTÉS 2019.06.27. A fa a Hűvösvölgyi út 10. számmal szemben van. ---- Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy gondoskodjanak a Hűvösvölgyi út melletti zöldsávba kihelyezett karácsonyfa elszállításáról! Tisztelettel, Szász László"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Az idei Karácsony már úgyis közelebb van, mint a tavalyi. :D
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    ma jártam arra, még mindig ott van a fa.
  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a fenyőfát munkatársaink elszállították.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.
    JAROKELO-BUDAPEST-00047134
    Karácsonyfa
    https://jarokelo.h...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy gondoskodjanak a Hűvösvölgyi út melletti zöldsávba kihelyezett karácsonyfa elszállításáról! Tisztelettel, Szász László"-ról "KIEGÉSZÍTÉS 2019.06.27. A fa a Hűvösvölgyi út 10. számmal szemben van. ---- Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy gondoskodjanak a Hűvösvölgyi út melletti zöldsávba kihelyezett karácsonyfa elszállításáról! Tisztelettel, Szász László"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa a Hűvösvölgyi út 10. számmal szemben van.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy az FKF-nek küldjétek el!
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére