Megoldásra vár

Kiszáradt fa - Harmat utca (óvoda udvarán)

Kérem az Illetékest, hogy intézkedjen az óvoda udvarán levő száraz fa kivágására és a felújítás után a fa tövénél otthagyott kőlapok elszállítására.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi sétány

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A kiszáradt fa kivágására és a kőlapok elszállítására a KŐKERT Nonprofit Kft. felé intézkedünk, a munka elvégzéséig szíves türelmüket kérjük.

    Üdvözlettel
    Szász József osztályvezet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téglarakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére