Megoldásra vár

Kiszáradt fa - ~Maglódi út 25.

Kérem, hogy a Maglódi úton a "Kocka utca" nevű buszmegállóhoz vezető járda mellett (kb. a Maglódi u. 25-nél) levő száraz fát vágják ki.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Maglódi út 25

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00047079 azonosító számú bejelentésre tájékoztatom, hogy felkértem a KŐKERT Kőbányai Non-profit Közhasznú Kft.-t a fa kivágására.

    Kérem tájékoztatáso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téglarakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére