Megoldott

Nincs takarítva az út széle

Tisztelt Illetékesek!

A X. Kőrösi Cs. Sándor útnak az Ónodi utca és a Szent László tér közötti szakaszán a páros oldalon a csatornafedeleknél kialakított beszögellések nincsenek takarítva, ellepte őket a kavics, kisebb ágak és por, melyben kinőnek a növények.
Kérem, hogy ezeket legyenek szívesek kitakarítani.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 18

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt útszakasz takarítását
    munkatársaink elvégezték!

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.
    JAROKELO-BUDAPEST-000470...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére