Megoldott

Karácsonyfa

Kérem, hogy a karácsonyfát szíveskedjenek elvinni. (FKF)

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Maglódi út 25

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elszállították a fenyőfát.

    Tisztelettel:
    FKF Nonprofit Zrt.
    JAROKELO-BUDAPEST-00047077
    Karácsonyfa
    https://jarokelo.hu/...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére