Megoldásra vár

Kiszedett kő parkolásgátlók

Kérem az önkormányzatot, hogy szíveskedjen intézkedni a bejelentéssel kapcsolatban.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 6d

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szereplő parkolásgátló tömbök helyreállításáról a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. fog gondoskodni. A helyreállítási feladatok közé felvették a problémát, azon
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére