Megoldatlan

Túl későn kihelyezett tábla

Tisztelt Illetékes!
A Pauler utcában a mai nap helyeztek ki egy megállni tilos és egy várakozni tilos, rakodóhely táblát ami éjféltől tiltja a parkolást, valamint azonnali hatállyal a várakozást. Mivel gyanítom, hogy egy tervezett forgalmi rend módosításról van szó, így ez a határidő rendkívül rövid. Korábban is voltak hasonló intézkedések daruzási munkálatok miatt, de ott minimum 3 nappal előre jelezték a módosítást.
Javaslom, hogy hosszabbítsák meg a "türelmi időt" azaz csak későbbtől legyen érvényes ez a módosítás. Ezen kívül ha valakit elszállítanának, vagy megbüntetnének akkor tekintsenek el a fizetéstől!
Köszönettel az utca lakói!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Pauler u. 5

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A Pauler utca Alagút utca csomópontban az I. kerületi Önkormányzat beruházásával kapcsolatban ideiglenesen került ki "Megállni tilos" tábla és került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére