Válaszra vár

Eldugult víznyelő

Tisztelt illetékes!
A jelzett helyen található víznyelő el van dugulva. Kérem tisztítsák ki.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hermina út 241

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére