Megoldott

Eldugult víznyelő

Tisztelt illetékes!
A jelzett helyen található víznyelő el van dugulva.
Kérem a hiba elhárítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Állatkerti krt. 16

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Acsai Milán Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat segíti.
    Munkatársaink kitisztították a megjelölt helyszínen az eldugult víznyelőt.

    Tisztelettel:
    Bátori
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére