Megoldott

Rendszám nélküli törött autó

III. Orbán Balázs úton áll ez a törött Opel.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Orbán Balázs út 5

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott, megoldódott.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére