Megoldatlan

Parkolásért mindent

Tisztelt Illetékes!
A Krisztina körúton valaki(k) kiszedték a kő parkolásgátlókat a járda széléről, és így néha parkolónak használják a járdát. A kiszedett kövek helyén nő a fű, vagy tócsa van. Kérem a kövek helyreállítását!
Köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina krt. 47

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "Az érintett útszakasz forgalmi rendjének felülvizsgálata folyamatban van, ezért új parkolásgátló oszlopok telepítését jelenleg nem tervezzük. "
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az érintett útszakasz forgalmi rendjének felülvizsgálata folyamatban van, ezért új parkolásgátló oszlopok telepítését jelenleg nem tervezzük. Kérjük v
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pauler utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére