Megoldott

Kátyúk a Mildenberger utca és a Labdarúgó köz sarkán

A Labdarúgó utca (köz) és a Mildenberger utca sarkán hónapok óta egyre nagyobb és terebélyesebb kátyúk sorakoznak.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Kálmánházi István hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Gerstmayer úr, Tisztelt karokelok.hu!

    Köszönöm a gyors válaszukat és intézkedésüket.

    Üdvözlettel,
    Kálmánházi István
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kálmánházi Úr!

    Köszönjük megkeresését, amelyet a IV. kerület Labdarúgó utca és a Mildenberger utca kereszteződésében keletkezett kátyúkkal kapcsolatban a járókelő.hu weboldal segítségével ju
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kálmánházi István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére