Megoldott

Eltömődött csatornanyílás

Kérem, takarítsák a képen lágható csatornanyílást (a 31-es megállójával szemben van).

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Budapest

Hozzászólások

  • Árvai Orsolya lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították az
    eldugult víznyelőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    --------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére