Megoldott

Eldugult vizelnyelő

Csepelen a Kossuth Lajos utca - Karácsony Sándor utca zebránál áll a víz, a szokásos vízelnyelő az OTP Bank előtt most is eldugult. Kérem, tisztítsák ki! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 86

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a gyors reakciót!
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük észrevételét. Munkatársaink kitisztították a
    megjelölt helyszínen az eldugult víznyelőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sáros / eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére