Megoldott

Hetek óta tilosban parkol

Anonim Járókelő

A képen látható fehér Audit hetekkel ezelőtt összetörték, azóta tilosban (menetiránnyal szemben) parkol.

Ebben az útkereszteződésben amúgy is érdemes lenne gyakrabban járőrözni, rendszeresen vannak parkoló autók az útkereszteződésekben is, illetve minden 3. autó a menetiránnyal szemben parkol...

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Budapesti Rendőr-főkapitányság Hivatala

    Tisztelt cím!

    A "www.jarokelo.hu" oldalról 2013. április 26-án az ORFK Ellenőrzési Szolgálathoz elektronikus úton megküldött, majd a BRFK Hivatalához továbbít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó már nincs ott, és a környéken sehol sem láttam parkolni.
    Továbbra is rengeteg viszont a forgalommal szemben vagy az útkereszteződésben parkoló autó.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Covid óta agyonbüntetett autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Tomori utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli kocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Úszódaru utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Fáy utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére