Megoldott

Eldugult víznyelő

A Stoczek utca Lágymányosi utca sarkán, a Műegyetem bejárata előtt található víznyelő az előző héten lett kitakarítva, azonban vagy nem jól lett megcsinálva, vagy ismételten eldugult, mert a víz most sem tud lefolyni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 25

Hozzászólások

  • Schneider Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen, mostmár valóban tökéletesen funkcionál.
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Schneider Attila Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük észrevételét. Munkatársaink kitisztították a
    megjelölt helyszínen az eldugult víznyelőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikác
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó csatorna fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére