Válaszra vár

Híd alatt

Kérem az Illetékest, hogy a felüljáró alatt levő odaláncolt szék és a szegélykövek sorsa felől intézkedjen.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőér u.

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
    Kérem újraküldeni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-72697/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyszerű észrevétel!
    Én is jelezni szerettem volna a közeljövőben!
    Köszönöm!
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére